Campionate De FIFA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Campionate De FIFA

Bine Ati Venit Pe Campionatul De Fifa Cu Transferuri !
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Alte Jocuri mai Jucati ?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
De@gLe
Site Admin
Site Admin
De@gLe


Numarul mesajelor : 61
Varsta : 28
Warn :
Alte Jocuri mai Jucati ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Alte Jocuri mai Jucati ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/08/2008

Alte Jocuri mai Jucati ? Empty
MesajSubiect: Alte Jocuri mai Jucati ?   Alte Jocuri mai Jucati ? Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 2:07 pm

Alte Jocuri Mai Jucati In afara de Fifa ? Daca da Atunci Ce ? Intrebare
Sus In jos
https://fifa008.forum.st sau http://cupafaraon.forumz.ro
Mario
Comentator
Comentator
Mario


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 27
Warn :
Alte Jocuri mai Jucati ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Alte Jocuri mai Jucati ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/08/2008

Alte Jocuri mai Jucati ? Empty
MesajSubiect: Re: Alte Jocuri mai Jucati ?   Alte Jocuri mai Jucati ? Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 8:20 pm

HeHe pretene mai jok multe ,,, am 20 in calc.. in fiecare zi care 2 Crying or Very sad [b]nu am si eu un joc de care sa nu ma plictisesc plangi Uitati ce va recomand eu : Backyard Skatebording GOTY este un jok care include Skateboardul .. Poti sa faci misiuni in care te pune sa faci skeme cu el sau sa iti creezi propriul jucator ! e foarte frumos (pentru pasionatzii de skateboard) Test Drive Unlimited este cel mai tare joc cu masini.Trebuie sa iti c umperi casa + garaj. Si logic, trebuie sa ai ceva in el razi lol! Poti sa iei orice masina iti doreste inima : Lamborghini , Porshe , Maseratti , Audi ,,,,etc etc etc .Banii ii strangi din curse. Holiday Tycoon este un joc RPG trebuie sa iti construiesti o statiune ori unde vrei : in ocean , in safari , sau la mare. Poti sa iti faci hotele , restaurante etc . poti sa le faci de *** stele de **** sau de ***** este foarte misto. Cu inpuscaturi : Wolfenstein 1 este un joc foarte greu si dureaza destul ....altceva nu mai pot sa va spun despre joc pentru ca nu am trecut de nivelu 1 razi Ranjesti .Si insfarsit : Horror What a Face Area 51 este un joc din care dintrun experiment gresit un om se transforma in monstru si omoara tot ce vede in cale. Le smulge capetele etc..etc.. mi`e si frica sa scriu. Tu trebuie sa`l omori !
P.S: daca mai avetzi nevoie de jocuri : counter_mario2008 Ranjesti

The End.
Sus In jos
 
Alte Jocuri mai Jucati ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Campionate De FIFA :: OFFTOPIC :: Jocuri-
Mergi direct la: